O szkole

Choć nasza szkoła jest nieduża, znaleźć nas nietrudno - jesteśmy znani już nie tylko mieszkańcom Dźwirzyna i Grzybowa, ale i Kołobrzegu. Z dumą stwierdzamy, że uczy się tu młodzież z terenu Gminy Kołobrzeg oraz miasta Kołobrzeg. Dlaczego? To proste. Wszyscy cenimy tu przede wszystkim dobrą atmosferę, bo w takiej uczyć się i łatwiej, i przyjemniej. Komu wiedza zdobywana na lekcjach nie wystarcza, może ją poszerzać na kołach zainteresowań.

Proponuje uczniom bardzo wysoki poziom nauczania oraz możliwość zdobywania sukcesów w konkursach o różnym zasięgu. Uczniowie Szkoły zajmują najwyższe miejsca w egzaminach zewnętrznych oraz startują z powodzeniem w konkursach zdobywają liczne tytuły finalistów i laureatów.

W ścisłej współpracy z rodzicami realizowane są wszechstronne zadnia wychowawcze i wprowadzane nowoczesne rozwiązania dydaktyczne.